Kontakt

Zachęcamy do zadawania pytań dotyczących skutków zakończenia okresu przejściowego w relacjach Unia Europejska – Wielka Brytania wraz z 1 stycznia 2021 roku.

Pytanie można zadać w sposób spersonalizowany na dedykowany adres e-mail: brexit@mrit.gov.pl

Odpowiedź na pytania zostanie udzielona na adres e-mail, z którego pytanie zostało przesłane.

Wybrane odpowiedzi na pytania przesłane na powyższe adresy e-mail, po odpowiednim zanonimizowaniu, mogą również zostać opublikowane w części „Pytania i odpowiedzi”.

Klauzula informacyjna MRiT ws. danych osobowych.

Zachęcamy również do skorzystania z infolinii Komisji Europejskiej – Europe Direct:

Centrum kontaktowe Europe Direct zachęca obywateli i przedsiębiorców do kontaktu w sprawie pytań dotyczących skutków zakończenia okresu przejściowego w relacjach Unia Europejska – Wielka Brytania.

Bezpłatna infolinia 00 800 6 7 8 9 10 11 (w nielicznych przypadkach niektórzy operatorzy telekomunikacji nie umożliwiają połączenia z tym numerem lub pobierają za nie opłaty) – prowadzona również w języku polskim – działa w dnia robocze w godzinach 9.00 – 18.00 (poza tymi godzinami można zostawić wiadomość z prośbą o kontakt). Dokładną informację w sprawie możliwości połączenia telefonicznego z infolinią Europe Direct znaleźć można tutaj.

Pytania można zadawać również w formie pisemnej – średni czas oczekiwana na odpowiedź to 3 dni. Formularz kontaktowy Europe Direct dostępny jest tutaj.